Wpłaty na nasze konto dowolną sumą która zostanie wykorzystana na pomoc innym, zgodnie z naszym statutem. Pamiętaj że każda złotówka jest ważna. Wystarczy że w tytule wpiszesz: Na cele statutowe.

Dzięki wpłatom od darczyńców takich ja Ty fundacja może funkcjonować. Dzięki wpłatom możliwa jest organizacja bezpłatnych szkoleń z pierwszej pomocy która finansowana jest również z zebranych środków. Po naszej stronie pozostają również wszystkie zakupy, formalności i dostarczanie potrzebnych rzeczy do potrzebujących.

APETO
Bank BNP Paribas
nr. konta: 54 1600 1462 1800 8668 9000 0001

Dodaj nasza stronę do ulubionych, i zaglądaj co jakiś czas. Będziemy na bieżąco dodawać materiały z przeprowadzanych akcji i działań fundacji.

Pamiętaj! Twoja darowizna to nie tylko ogromna pomoc, ale także podstawa do ulgi podatkowej.

Zgodnie z prawem możesz odliczyć w zeznaniu podatkowym darowiznę: osoby fizyczne – do 6% dochodu, osoby prawne – do 10% dochodu.

Dziękujemy za pomoc!